	<title>06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/06tty6-6tty6-adp-130eb-ba/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Sun, 02 Jun 2024 16:10:51 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 19 Oct 2023 09:59:28 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=2219</guid>
					<description><![CDATA[<p>19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/19-5v-6-67a-130w-4-5-x-3-0mm-da130pm130-laptop-ac-adapter-with-power-cable-for-dell-xps-15-9530-precision-m3800-5530-06tty6-6tty6-adp-130eb-ba-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/19-5v-6-67a-130w-4-5-x-3-0mm-da130pm130-laptop-ac-adapter-with-power-cable-for-dell-xps-15-9530-precision-m3800-5530-06tty6-6tty6-adp-130eb-ba-last-price-in-dubai-uae/">19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p><a href="https://meelja.com/product/19.5v-6.67a-130w-4.5-x-3.0mm-da130pm130-laptop-ac-adapter-with-power-cable-for-dell-xps-15-9530-precision-m3800-5530-06tty6-6tty6-adp-130eb-ba/">19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.</a>0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA last price in Dubai UAE<br />
Product description for 19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19.5V<br />
    Output Current: 6.67A (130W)<br />
    Connector: 4.5mm*3.0mm<br />
    Color: black</p>
<p>Compatible part numbers for 19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA</p>
<p>19.5V 6.67A 130W 4.5 X 3.0mm DA130PM130 Laptop AC Adapter With Power Cable For Dell XPS 15 9530 Precision M3800, 5530, 06TTY6 6TTY6 ADP-130EB BA compatible with followings</p>