	<title>180W High Quality ADP-180MB Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/180w-high-quality-adp-180mb/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Mon, 15 Jan 2024 07:21:17 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>180W High Quality ADP-180MB K Acer Aspire 7 A717-71GLaptop Adapter last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 16 Nov 2023 04:17:33 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=4253</guid>
					<description><![CDATA[<p>180W High Quality ADP-180MB K Acer Aspire 7 A717-71GLaptop Adapter last price in Dubai UAE Product description for 180W Genuine ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/180w-high-quality-adp-180mb-k-acer-aspire-7-a717-71glaptop-adapter-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/180w-high-quality-adp-180mb-k-acer-aspire-7-a717-71glaptop-adapter-last-price-in-dubai-uae/">180W High Quality ADP-180MB K Acer Aspire 7 A717-71GLaptop Adapter last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>180W High Quality ADP-180MB K Acer Aspire 7 A717-71GLaptop Adapter last price in Dubai UAE</p>
<p>Product description for 180W Genuine ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer Aspire 7 A717-71G, Predator Helios 300 PH317-51-78H7 19.5V 9.23A Laptop Adapter</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19.5V<br />
    Output Current: 9.23A (180W)<br />
    Connector: 5.5mm*1.7mm<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for 180W Genuine ADP-180MB K, ADP-180TB F Acer Aspire 7 A717-71G, Predator Helios 300 PH317-51-78H7 19.5V 9.23A Laptop Adapter</p>