	<title>20V 8.5A square tip 170W ADP-170CB Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/20v-8-5a-square-tip-170w-adp-170cb/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Thu, 05 Oct 2023 06:55:45 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>20V 8.5A square tip 170W ADP-170CB B Laptop AC Adapter last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 05 Oct 2023 06:55:45 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=1141</guid>
					<description><![CDATA[<p>Input Voltage: 100V-240V 50/60hz Output Voltage: 20V Output Current: 8.5A (170W) Connector: Color: Black Compatible part numbers for Genuine 20V 8.5A square tip 170W ADL170NDC3A <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/20v-8-5a-square-tip-170w-adp-170cb-b-laptop-ac-adapter-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/20v-8-5a-square-tip-170w-adp-170cb-b-laptop-ac-adapter-last-price-in-dubai-uae/">20V 8.5A square tip 170W ADP-170CB B Laptop AC Adapter last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 20V<br />
    Output Current: 8.5A (170W)<br />
    Connector:<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for Genuine 20V 8.5A square tip 170W ADL170NDC3A 5A10J46694 ADP-170CB B Laptop AC Adapter for Lenovo ThinkPad T440p W541 W540 PA-1171-71 Tablet</p>
<p>Genuine 20V 8.5A square tip 170W ADL170NDC3A 5A10J46694 ADP-170CB B Laptop AC Adapter for Lenovo ThinkPad T440p W541 W540 PA-1171-71 Tablet compatibles with followings </p>