	<title>65W A11-065N1A Acer Ultrabook Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/65w-a11-065n1a-acer-ultrabook/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Thu, 06 Jun 2024 06:40:32 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 16 Nov 2023 04:43:29 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=4283</guid>
					<description><![CDATA[<p>65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm last price in Dubai UAE Product description for 65W A11-065N1A Acer Ultrabook <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/65w-a11-065n1a-acer-ultrabook-s5-s7-chrombook-c720-c730-laptop-adapter-5-5mm1-7mm-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/65w-a11-065n1a-acer-ultrabook-s5-s7-chrombook-c720-c730-laptop-adapter-5-5mm1-7mm-last-price-in-dubai-uae/">65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p><a href="https://meelja.com/product/65w-a11-065n1a-acer-ultrabook-s5-s7-chrombook-c720-c730-laptop-adapter-5.5mm1.7mm/">65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7</a>, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm last price in Dubai UAE</p>
<p>Product description for 65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19V<br />
    Output Current: 3.42A (65W)<br />
    Connector: 5.5mm*1.7mm or 3.0mm*1.0mm<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for 65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter &#8211; 5.5mm*1.7mm</p>