  • Ads tagged with "Acer Swift 3 SF314-55-55UT"
RSS Feed for ad tag Acer Swift 3 SF314-55-55UT
Listings tagged with "Acer Swift 3 SF314-55-55UT" (1)
Acer Swift 3 SF314-55-55UT, W15-045N4A Laptop Adapter/Charger last price in Dubai UAE
AED105.00
  • Acer Laptop Chargers
  • lastprice
  • 16/11/2023
Acer Swift 3 SF314-55-55UT, W15-045N4A Laptop Adapter/Charger last price in Dubai UAE Product description for 45W Acer Swift 3 SF314-55-55UT, W15-045N4A Laptop Adapter/Charger Input Voltage: […]
We recommend the best products
EZVIZ CS-C6N-A0-1C2WFR 2MP Wi-Fi Smart Home Security Camera last price in Dubai UAE
We are delighted to provide you with the following Services
1) Professional Technicians
2) A Complete IT Services Center
3) Original Parts
4) The Lowest Price
5) Quick Repair Services
6) Home Services are also Available
7) Free Call or WhatsApp
Our recommendations
View Ad EZVIZ CS-C6N-A0-1C2WFR 2MP Wi-Fi Smart Home Security Camera last price in Dubai UAE
Yealink EXP43 Module last price in Dubai UAE
AED460.00
Specifications
Model Number: EXP43 Samsung Laptop Body
View Ad Yealink EXP43 Module last price in Dubai UAE
Model: Dell Latitude 7490 Laptop Processor: Intel Core i5-8350U, 8th Generation (4 Cores, up to 3.6GHz, 6MB Cache) RAM: 8GB DDR4 Storage: 256GB PCIe NVMe M.2 SSD Display: 14-inch Full HD (1920 x 1080) Anti-Glare LED Display Screen Size: 14 inches Resolution: 1920 x 1080 pixels Graphics: Intel UHD Graphics 620 (Integrated) Operating System: Windows 10 Connectivity: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2 Ports: 2 x USB 3.1 Gen 1, 1 x USB Type-C, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (Ethernet), 1 x Audio Combo Jack, 1 x SD Card Reader Camera: 720p HD Webcam Weight: Approx. 1.4 kg Color: Black Features: Spill-resistant keyboard, TPM 2.0, Backlit keyboard, Durable magnesium alloy build Warranty: Includes a money-back warranty at…
Canon PIXMA G3470 Wireless Colour 3-in-1 Refillable MegaTank Printer last price in Dubai UAE
Specifications of Canon PIXMA G3470 Wireless Colour 3-in-1 Refillable MegaTank Printer
Model: Canon PIXMA G3470 Functions: Print, Copy, Scan, Wireless Print Technology: Colour Inkjet with Refillable MegaTank Print Speed: Mono up to 11.0 ipm, Colour up to 6.0 ipm Print Resolution: Up to 4800 x 1200 dpi Photo Print Speed: Borderless 10 x 15 cm in approx. 45 seconds Borderless Printing: Supported for A4, B5, Letter, 4"x6", 5"x7", 7"x10", 8"x10", Square (89 mm & 127 mm), Card Size (91 x 55 mm) Two-Sided Printing: Manual Paper Capacity: 100 sheets (rear tray) Paper Sizes: A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Envelopes (DL, COM10, C5), multiple photo sizes Scanner Type: CIS flatbed photo and document scanner Scanner Resolution: 600 x 1200 dpi Copy Speed: sFCOT approx. 23 seconds, sESAT approx. 3.2 ipm Display: 1.35-inch m…