	<title>ADP-135KB Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/adp-135kb/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Thu, 06 Jun 2024 06:31:58 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 16 Nov 2023 12:10:22 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=4316</guid>
					<description><![CDATA[<p>91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter last price in Dubai UAE Product description for 91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/91-49v28-002-adp-135kb-pa-1131-08-19v-7-1a-acer-extensa-2000-series-135w-laptop-adapter-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/91-49v28-002-adp-135kb-pa-1131-08-19v-7-1a-acer-extensa-2000-series-135w-laptop-adapter-last-price-in-dubai-uae/">91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p><a href="https://meelja.com/product/91.49v28.002-adp-135kb-pa-1131-08-19v-7.1a-acer-extensa-2000-series-135w-laptop-adapter/">91.49V28.002, ADP-135KB, </a>PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter last price in Dubai UAE</p>
<p>Product description for 91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19V<br />
    Output Current: 7.1A (135W)<br />
    Connector: 5.5mm*2.5mm<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for 91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter</p>
<p>91.49V28.002, ADP-135KB, PA-1131-08 19V 7.1A, Acer Extensa 2000 Series 135W Laptop adapter work with following laptops</p>