  • Ads tagged with "Asus A32N1405"
RSS Feed for ad tag Asus A32N1405
Listings tagged with "Asus A32N1405" (2)
Asus A32N1405 G551 GL551V G551J G551JM G551JW G551JW-CN042H Laptop Battery last price in Dubai UAE
AED183.00
  • Laptop Batteries
  • lastprice
  • 02/02/2024
Asus A32N1405 G551 G551J G551JM G551JW G551JW-CN042H Laptop Battery last price in Dubai UAE
AED180.00
  • Laptop Batteries
  • lastprice
  • 02/02/2024
We recommend the best products
TP-Link AC2100 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, Archer VR600 last price in Dubai UAE
Description for TP-Link AC2100 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router | Archer VR600
AC2100 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router
SPEED: 1733 Mbps at 5 GHz + 300 Mbps at 2.4 GHz, VDSL Profile 35b 350/60 Mbps SPEC: 3× External Antennas + 1× Internal Antanna, 3× Gigabit LAN Ports, 1× Gigabit WAN/LAN Port, 1× RJ11 Port, 1× USB 3.0 Ports FEATURE: Tether App, Annex A/B, IPTV, Cloud Support, OneMesh, Beamforming, MU-MIMO
Specifications for TP-Link AC2100 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, Archer VR600
View Ad TP-Link AC2100 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, Archer VR600 last price in Dubai UAE
Linksys MR9600 Max-Stream Dual-Band AX6000 Mesh Wi-Fi 6 Router last price in Dubai UAE
Description for Linksys MR9600 Max-Stream Dual-Band AX6000 Mesh Wi-Fi 6 Router
View Ad Linksys MR9600 Max-Stream Dual-Band AX6000 Mesh Wi-Fi 6 Router last price in Dubai UAE
Display
Design
Color: Silver Stand Type: Simple Tilt-2.0º (±2.0º) ~ 20.0º (±2.0º)
Power
Power Supply: 14V/3.22A Power Consumption (Max): 45 W Power Consumption (Typ): 36 W Power Consumption (DPMS): 0.3 W Power Consumption (Off Mode): 0.3 W Power Consumption (Yearly): 133 kWh/year Type: External Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD): 614.2 x 457.3 x 270.4 mm Set Dimension without Stand (WxHxD): 614.2 x 362.9 x 142.9 mm Package Dimension (…