  • Ads tagged with "Asus VivoBook X555UQ-XO075T last price in UAE"
RSS Feed for ad tag Asus VivoBook X555UQ-XO075T last price in UAE
Listings tagged with "Asus VivoBook X555UQ-XO075T last price in UAE" (1)
Asus VivoBook X555UQ-XO075T, 4000 MX555 V555L Laptop Battery last price in Dubai UAE
AED260.00
  • Laptop Batteries
  • lastprice
  • 29/12/2023
We recommend the best products
HP 124A Color Magenta LaserJet Toner Print Cartridge Q6003A last price in Dubai UAE
HP 124A Color Magenta LaserJet Toner Print Cartridge Q6003A last price in Dubai UAE Description for HP 124A Color Magenta LaserJet Toner Print Cartridge Q6003A
Specification for HP 124A Color Magenta LaserJet Toner Print Cartridge Q6003A
Brand: HP
…
View Ad HP 124A Color Magenta LaserJet Toner Print Cartridge Q6003A last price in Dubai UAE
Apple MacBook Air A1465 SSD repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Apple MacBook Air A1465 SSD repairing fixing services last price in Dubai UAE
D-Link DIR-806 Wireless AC1200 Dual Band Router with Signal Plus last price in Dubai UAE
AED336.00
Smooth Streaming with Wireless AC The D-Link DIR-806 Wireless AC1200 Dual Band Router with Signal Plus creates a blazing-fast home network that connects all of your computers and mobile devices to your broadband Internet connection. Concurrent dual-band 802.11ac brings you the future of high-bandwidth wireless connectivity, providing transfer rates of up to 1.2 Gbps (900AC + 300N)1, which allows you to surf the web, stream HD video, and make VoIP calls, from every corner of your home without interruption. The DIR-806 operates on both the 2.4 GHz and 5 GHz wireless bands at the same time using concurrent dual-band technology and six external antennas. This allows you to browse the web, chat, and email using the 2.4 GHz band, while simultaneously streaming digital media, playing online games, or mak…
View Ad D-Link DIR-806 Wireless AC1200 Dual Band Router with Signal Plus last price in Dubai UAE
HP 203A Yellow Toner CF542A last price in Dubai UAE
Description for HP 203A Yellow Toner CF542A
The HP 203A Yellow Toner Cartridge (CF542A) is an original HP toner designed for compatible HP Color LaserJet Pro printers. This toner cartridge is ideal for vibrant, high-quality color prints, providing consistent, reliable results throughout its life. HP’s JetIntelligence technology helps to maximize page yield and toner efficiency, making it a suitable choice for both personal and office use. Specification for HP 203A Yellow Toner CF542A
Page Yield: Approximately 1,300 pages (based on 5% coverage)
Color: Yellow
Technology: Laser
Dimensions: 14.29 x 3.27 x 4.02 inches (approximate)
Weight: 1.37 pounds (approximate)
Operating Temperature Range: 15 to 30°C
Storage Temperature Range: -20 to 40°C
Humidity Range: 10 to 80% RH Compatible Printers for HP 203A Yellow Toner CF542A
HP Color LaserJet Pro MFP M180n…
View Ad HP 203A Yellow Toner CF542A last price in Dubai UAE
Dell Latitude 13 7000 7350 20Wh 7.4V Keyboard Dock Battery 0FRVYX online shopping in Dubai UAE
Product description for Dell Latitude 13 7000 7350 20Wh 7.4V Keyboard Dock Battery 0FRVYX
Battery rating: 7.4V Battery capacity: 2700mAh (20Wh) Battery cells: 2-cell Type: rechargeable Li-Polymer battery Battery color: Black
Compatible part numbers forDell Latitude 13 7000 7350 20Wh 7.4V Keyboard Dock Battery 0FRVYX
TM9HP FRVYX
0FRVYX, 0J84W0, 8K1VJ, FRVYX, J84W0, TM9HP
Dell Latitude 13 7000 7350 20Wh 7.4V Keyboard Dock Battery 0FRVYX work with following
DELL TM9HP FRVYX Series Laptop,
Latitude 13 7350 Keyboard Dock, Latitude 13 7350 laptop Fix Dubai
View Ad Dell Latitude 13 7000 7350 20Wh 7.4V Keyboard Dock Battery 0FRVYX online shopping in Dubai UAE
Samsung LS27F350FHM 27″ Full-HD Desktop Monitor last price in Dubai UAE
Display
Aspect Ratio: 16: 9 Panel Type: PLS Brightness (Typical, cd/m2): 250 cd/m2 Brightness (Min, cd/m2): 200 cd/m2 Peak Luminance Ratio: 98% Dynamic Contrast Ratio: Mega Resolution: 1920 x 1080 Response Time: 4 (GTG) Viewing Angle (H/V): 178° / 178° Color Support: 16.7 M Color Gamut (NTSC 1976): 72% Refresh Rate: 60 Hz
General Feature
Windows CertificationWindows 10
Design
Color: Black High Glossy Stand Type: Simple Tilt-1° (±1°) ~ 22° (±2°) Wall Mount: 75 x 75 mm
Power
Power SupplyAC 100 ~ 240 V Power Consumption (DPMS, W): Less than 0.3 W Power Consumption (Off Mode, W): Less than 0.3 W Power Consumption (Yearly): 35 kWh/year Type: External Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD, mm)626.2 x 462.4 x 247.7 mm Set Dimension with…