  • Ads tagged with "C855D-S5100"
RSS Feed for ad tag C855D-S5100
Listings tagged with "C855D-S5100" (1)
  • Laptop Fans
  • lastprice
  • 19/11/2023
We recommend the best products
Dell e6510 Intel Core i7 Renewed Laptop last price in Dubai UAE
AED650.00
Dell e6510 Intel Core i7 Renewed Laptop last price in Dubai UAE Processor Intel Core i7
Memory 6 GB Ram
Hard Drive 320 GB
Screen Size 15.6'' Inches
Webcam Yes
Wifi Yes
USB 2.0 Yes iMac repair Dubai
View Ad Dell e6510 Intel Core i7 Renewed Laptop last price in Dubai UAE
Apple MacBook Pro A1706, i5, 16GB RAM, 256GB HDD, 2017 Renewed MacBook Pro last price in Dubai UAE
Product Description
Brand: Apple
Model No: Apple MacBook Pro A1706
Processor: Core i5
Year: 2017
RAM: 16GB RAM
Storage: 256GB HDD used laptop in Sharjah
Lenovo IdeaPad G40-70 – AC Power Laptop Adapter/Charger last price in Dubai UAE
AED55.00
Input Voltage : 100V-240V ~1.5A, 50/60Hz Output Voltage : 20V Output Power : 3.25A, 65W DC Tip Size : Rectangle USB Type with Yellow Tip with Pin Inside Over voltage protection Over temperature protection Short-circuit protection
Lenovo IdeaPad G40-70 - AC Power Laptop Adapter/Charger - 20V, 3.25A, 65W compatibles with followings