  • Ads tagged with "EZVIZ CS-H3-R100-1J5WKFL Camera last price in UAE"
RSS Feed for ad tag EZVIZ CS-H3-R100-1J5WKFL Camera last price in UAE
Listings tagged with "EZVIZ CS-H3-R100-1J5WKFL Camera last price in UAE" (1)
EZVIZ CS-H3-R100-1J5WKFL 5MP H3 3K Smart Home Camera last price in Dubai UAE
  • Wireless Dome Cameras
  • lastprice
  • 13/06/2024
We recommend the best products
Lenovo V570 Battery repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Lenovo V570 Battery repairing fixing services last price in Dubai UAE
HP ProBook 440 G4 Trackpad repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad HP ProBook 440 G4 Trackpad repairing fixing services last price in Dubai UAE
Toshiba Satellite C875D-S7330 17.3" WXGA++ LCD Screen LED fix replacement services last price in Dubai
Model: Toshiba Satellite C875D-S7330
Part No: C55T
Manufacturer: Toshiba
Condition: Brand New
Size: 17.3 inch used mobile near me
Lenovo 65BAACC1UK 19.45″ XGA Resolution Monitor last price in Dubai
Description for Lenovo 65BAACC1UK 19.45″ XGA Resolution Monitor
MODEL: 65BAACC1US Product: Lenovo LI2054 Monitor Color: Black Panel: In-Plane Switching Display Size: 19.45″ View Area: 418.61×262.35 mm Resolution: 1440×900 Aspect Ratio: 16:10 Pixel Pitch: 0.0969×0.2915 mm Dot / Pixel Per Inch: 87 dpi Brightness: 250 nits Contrast Ratio: 1000:1 Pixel Response Time: 7 ms with OD Color Gamut: 72% View Angle (H / V): 89 / 89 Stand: Tilt Stand Side Bezel Width: 17.9 mm Dimensions with Stand (HxWxD): 372x456x184.8 mm Power Consumption (Typical / Maximum): 16W / 20W Power Adapter: Integrated Weight (Including Stand): 6.17lb / 2.8kg
View Ad Lenovo 65BAACC1UK 19.45″ XGA Resolution Monitor last price in Dubai
Apple MacBook Pro A1989, i5, 2018 Battery repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Apple MacBook Pro A1989, i5, 2018 Battery repairing fixing services last price in Dubai UAE
65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter – 5.5mm*1.7mm last price in Dubai UAE
AED105.00
Product description for 65W A11-065N1A Acer Ultrabook S5 S7, Chrombook C720 C730 Laptop Adapter - 5.5mm*1.7mm
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz Output Voltage: 19V Output Current: 3.42A (65W) Connector: 5.5mm*1.7mm or 3.0mm*1.0mm Color: Black