  • Ads tagged with "HP 15-DC0507NA Charger"
RSS Feed for ad tag HP 15-DC0507NA Charger
Listings tagged with "HP 15-DC0507NA Charger" (1)
HP OMEN 15-DC0507NA Laptop Charger fix replacement services last price in Dubai UAE
  • Laptop Chargers
  • lastprice
  • 18/11/2024
We recommend the best products
AED350.00
Battery rating: 11.55V Battery capacity: 4335mAh (50Wh) Battery cells: 3-cell Type: rechargeable Li-ion original battery Battery color: Black
Acer AP12E3K Aspire S7 191 Ultrabook Battery fix replacement services last price in Dubai UAE
Battery Type: Li-ion
Battery Volt: 7.4V
Capacity: 3790 mAh
Battery Color: Black
Condition: 100% New
Part Numbers: AP12E3K
HP 312A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge, CF383A last price in Dubai UAE
AED390.00
The HP 312A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge (CF383A) is a high-quality toner designed for HP Color LaserJet Pro MFP M476 series printers. It delivers rich, vibrant magenta colors, making it perfect for business reports, marketing materials, and high-impact graphics.
Key Features:
View Ad HP 312A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge, CF383A last price in Dubai UAE
HP ZBook FIREFLY 14 G8 Intel Core i5 1135G7, 16GB RAM, 256GB SSD last price in Dubai UAE
View Ad HP ZBook FIREFLY 14 G8 Intel Core i5 1135G7, 16GB RAM, 256GB SSD last price in Dubai UAE
Zebra ZD621T Desktop Label Printer, High-Performance Thermal Printing Last price in Dubai UAE
Specifications of Zebra ZD621T Desktop Label Printer, High-Performance Thermal Printing
Model: Zebra ZD621T Desktop Label Printer Functionality: Thermal Transfer Printing Print Resolution: 203 dpi (8 dots/mm) or 300 dpi (12 dots/mm) Print Speed: Up to 8 inches per second (203 dpi) Print Width: 4.09 inches (104 mm) Media Types: Roll-fed or fan-fold, die-cut or continuous with or without black mark, tag stock, continuous receipt paper, wristbands, and linerless (for linerless printer model) Media Width: 0.585 inches (15 mm) to 4.25 inches (108 mm) Media Length: Minimum: 0.25 inches (6.35 mm); Maximum: 39.0 inches (991 mm) Media Roll Size: Maximum outer diameter: 5.00 inches (127 mm); Core inner diameter: 0.5 inches (12.7 mm) and 1.0 inches (25.4 mm) standard, 1.5 inches (38.1 mm), 2.0 inches (50.8 mm), and 3.0 inches (76.2 mm) using op…