  • Ads tagged with "HP ELITE-24-800G6 router last price in Dubai"
RSS Feed for ad tag HP ELITE-24-800G6 router last price in Dubai
Listings tagged with "HP ELITE-24-800G6 router last price in Dubai" (1)
HP ELITE-24-800G6, Intel™ Core i5-11500, 16GB RAM, 512GB SSD Storage last price in Dubai UAE
AED3,250.00
  • Laptop SSD
  • lastprice
  • 06/05/2024
We recommend the best products
HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer last price in Dubai UAE
AED378.00
Specifications of HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer
Model: HP LaserJet M111w Printer Functions: Print Print Technology: Laser Print Speed: Up to 20 ppm (A4), up to 21 ppm (Letter) First Page Out Time: As fast as 8.5 seconds (A4, ready) Print Resolution: Up to 600 x 600 dpi Duplex Printing: Manual (driver support provided) Monthly Duty Cycle: Up to 8,000 pages Recommended Monthly Page Volume: 100 to 1,000 pages Paper Capacity: 150-sheet input tray, 100-sheet output bin Paper Sizes: A4, A5, A6, envelopes (C5, DL), custom sizes (105 x 148 to 216 x 355.6 mm) Media Types: Plain paper, envelopes, postcards, labels Media Weight Supported: 65 to 120 g/m² Display: 3 LEDs (Attention, Ready, Wireless) Processor Speed: 500 MHz Memory: 32 MB Connectivity: Hi-Speed USB 2.0, Wireless 802.11b/g/n 2.4GHz Wireless Cap…
View Ad HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer last price in Dubai UAE
EPSON EcoTank L3250 Home Ink Tank 3-In-1 Color Printer last price in Dubai UAE
Highlights
Ideal for Home use 3-in-1 printer: Print, scan, copy Up to 3 years of ink in the box - Includes 8,100 pages in black and 6,500 in color Epson Smart Panel app - Wirelessly set up, monitor, print, and more from your smart device WiFi connected