  • Ads tagged with "Huawei HUW-PT8020-24-WHT Router last price"
RSS Feed for ad tag Huawei HUW-PT8020-24-WHT Router last price
Listings tagged with "Huawei HUW-PT8020-24-WHT Router last price" (1)
Huawei HUW-PT8020-24-WHT Router last price in Dubai UAE
  • Wireless Routers
  • lastprice
  • 20/08/2024
We recommend the best products
Apple MacBook Air MVH52 Renewed MacBook Air last price in Dubai UAE
AED3,999.00
Apple MacBook Air MVH52 Renewed MacBook Air last price in Dubai UAE Retina display with True Tone
1.1GHz quad-core 10th-generation Intel Core i5 processor
Turbo Boost up to 3.5GHz
Intel Iris Plus Graphics
8GB 3733MHz LPDDR4X memory
512GB SSD storage
Magic Keyboard
Touch ID
Force Touch trackpad
Two Thunderbolt 3 ports | English Keyboard laptop price
View Ad Apple MacBook Air MVH52 Renewed MacBook Air last price in Dubai UAE
HP 8460 Power Jack repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad HP 8460 Power Jack repairing fixing services last price in Dubai UAE
Apple MacBook Air MVH52 Screen repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Apple MacBook Air MVH52 Screen repairing fixing services last price in Dubai UAE
Tenda AC5 V3.0 AC1200 Dual-Band Wireless Router last price in Dubai UAE
AED134.50
Highlights
Complete Home Coverage:thanks to 4*6dBi external antennas and high-performance amplifiers AP Mode: Tenda AC5 V3.0 can be switched to access point mode to share your internet wirelessly A9 is a wireless N300 universal range extender, specially designed to extend the exisiting WiFi coverage and improve the signal strength High Speed Wireless Internet: a combined WiFi speed of up to 300 Mbit/s over the 2.4GHz band and 867Mbit/s over the 5GHz band; 3x10/100Mbit/s LAN ports with 10/100Mbit/s WAN port
Overview
Specifications Colour Name white/white What's In The Box AC5 An…
View Ad Tenda AC5 V3.0 AC1200 Dual-Band Wireless Router last price in Dubai UAE
Honor X9, Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Midnight Black last price in Dubai UAE
6.81-inch ultra HD full screen, 94% screen-to-body ratio, up to 120Hz intelligently changing refresh rate and 240Hz touch sampling rate Savor the smooth now The strong Qualcomm Snapdragon 6nm 5G SoC, with a multi-core smart engine, brings both high performance and low power consumption The breakthrough single-cell dual-loop design provides a dual-charge pump You may refill the battery up to 81% in just 30 minutes, brightening up a new day And the smart charging even extends your battery life The large battery capacity, along with Honor AI smart power-saving technology, brings you a longer battery life:12.8 hours of video playback and 25.6 hours of calls Be powerful, be joyful An efficient 8GB RAM, going with HONOR dynamic RAM Turbo technology, can easily use the 2GB ROM to expand storage Enjoy smooth running under multiple tasks Three combined hig…
View Ad Honor X9, Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Midnight Black last price in Dubai UAE
Model: Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen Laptop Processor: Intel Core i7-8565U, 8th Generation (4 Cores, up to 4.6GHz, 8MB Cache) RAM: 16GB LPDDR3 (soldered) Storage: 512GB PCIe NVMe M.2 SSD Display: 14-inch Full HD (1920 x 1080) IPS Anti-Glare LED Display Screen Size: 14 inches Resolution: 1920 x 1080 pixels Graphics: Intel UHD Graphics 620 (Integrated) Operating System: Windows 11 Connectivity: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 Ports: 2 x Thunderbolt 3 (USB Type-C), 2 x USB 3.1 Gen 1, 1 x HDMI 1.4, 1 x Audio Combo Jack, 1 x Network Extension Port (with adapter) Camera: 720p HD Webcam with ThinkShutter Privacy Cover Weight: Approx. 1.09 kg Color: Black Features: Spill-resistant backlit keyboard, TP…