  • Ads tagged with "LG 24MK430H-B Monitor"
RSS Feed for ad tag LG 24MK430H-B Monitor
Listings tagged with "LG 24MK430H-B Monitor" (1)
LG 24MK430H-B 24″ Full-HD IPS Desktop Monitor last price in Dubai UAE
  • Monitors
  • lastprice
  • 26/06/2025
We recommend the best products
Tenda CP3 Pro Security Pan-Tilt Camera last price in Dubai UAE
AED149.95
Highlights
Specifications Colour Name White Model Number CP3 Pro
Toshiba Laptop Power Jacks
View Ad Tenda CP3 Pro Security Pan-Tilt Camera last price in Dubai UAE
Tenda 100Mbps Ethernet Port last price in Dubai UAE
Highlights
2.4GHz 11n 150Mbps 12dbi directional antenna IP64 waterproof enclosure 6000V Lightning Protection
Dell Laptop Keyboards
View Ad Tenda 100Mbps Ethernet Port last price in Dubai UAE
HP ProBook 11 EE G2 Speaker last price in Dubai UAE
Item Specification
Brand: HP
Compatible Brand: For HP
Model: HP ProBook 11 EE G2
Type: Speaker iMac repair near me
View Ad HP ProBook 11 EE G2 Speaker last price in Dubai UAE
Microsoft Office Home and Student 2019 for 1 User last price in Dubai UAE
AED667.00
Description for Microsoft Office Home and Student 2019 for 1 User
One-time purchase for 1 PC / Laptop / Mac
Classic 2019 versions of Word, Excel, and PowerPoint
Licensed for home use
View Ad Microsoft Office Home and Student 2019 for 1 User last price in Dubai UAE
Dell Latitude e5490 Core i5th gen 8gb Ram Laptop Charger last price in Dubai UAE
View Ad Dell Latitude e5490 Core i5th gen 8gb Ram Laptop Charger last price in Dubai UAE
Canon PIXMA G3470 Wireless Colour 3-in-1 Refillable MegaTank Printer last price in Dubai UAE
Specifications of Canon PIXMA G3470 Wireless Colour 3-in-1 Refillable MegaTank Printer
Model: Canon PIXMA G3470 Functions: Print, Copy, Scan, Wireless Print Technology: Colour Inkjet with Refillable MegaTank Print Speed: Mono up to 11.0 ipm, Colour up to 6.0 ipm Print Resolution: Up to 4800 x 1200 dpi Photo Print Speed: Borderless 10 x 15 cm in approx. 45 seconds Borderless Printing: Supported for A4, B5, Letter, 4"x6", 5"x7", 7"x10", 8"x10", Square (89 mm & 127 mm), Card Size (91 x 55 mm) Two-Sided Printing: Manual Paper Capacity: 100 sheets (rear tray) Paper Sizes: A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Envelopes (DL, COM10, C5), multiple photo sizes Scanner Type: CIS flatbed photo and document scanner Scanner Resolution: 600 x 1200 dpi Copy Speed: sFCOT approx. 23 seconds, sESAT approx. 3.2 ipm Display: 1.35-inch m…