  • Ads tagged with "LG ‎27GR95QE-B.AUS Monitor"
RSS Feed for ad tag LG ‎27GR95QE-B.AUS Monitor
Listings tagged with "LG ‎27GR95QE-B.AUS Monitor" (1)
LG ‎27GR95QE-B.AUS 27” UltraGear OLED QHD Gaming Monitor last price in Dubai UAE
  • Monitors
  • lastprice
  • 23/10/2024
LG ‎27GR95QE-B.AUS 27” UltraGear OLED QHD Gaming Monitor last price in Dubai UAE Technical Details Brand: ‎LG Product Dimensions: ‎25.91 x 60.45 x 57.4 cm; […]
We recommend the best products
Apple iMac A1418 Power Jack repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Apple iMac A1418 Power Jack repairing fixing services last price in Dubai UAE
Canon 045A Magenta Toner last price in Dubai UAE
The Canon 045A Magenta Toner Cartridge delivers vivid, high-quality Magenta color for professional printing needs. Specially designed for Canon laser printers, this toner ensures sharp, clear, and consistent color output, making it perfect for producing presentations, marketing materials, and images. With excellent page yield and reliability, this toner cartridge provides an affordable and efficient solution for everyday color printing, helping businesses achieve top-quality results with minimal hassle.
Specification for Canon 045A Magenta Toner
Model Number: 045A (Magenta)
Color: Magenta
Page Yield: Approx. 1,300 pages (based on ISO/IEC 19798)
Cartridge Type: Standard Capacity Toner
Technology: Laser
Dimensions: 295 x 55 x 57 mm (11.6 x 2.16 x 2.24 in)
Weight: 0.54 kg (1.19 lb)
Operating Temperature Range: 10 to 30°C (50 to 86°F)
Storage Temperature …
View Ad Canon 045A Magenta Toner last price in Dubai UAE
Dell latitude 3500 Core i5 8th Gen Laptop Charger last price in Dubai UAE
View Ad Dell latitude 3500 Core i5 8th Gen Laptop Charger last price in Dubai UAE
HP 12A Black Original LaserJet Toner Cartridge, Q2612A last price in Dubai UAE