  • Ads tagged with "Mikrotik CCR1036-12G-4S Router last price in Dubai"
RSS Feed for ad tag Mikrotik CCR1036-12G-4S Router last price in Dubai
Listings tagged with "Mikrotik CCR1036-12G-4S Router last price in Dubai" (1)
Mikrotik CCR1036-12G-4S Cloud Core Router last price in Dubai UAE
AED4,725.00
  • Wireless Routers
  • lastprice
  • 12/08/2024
We recommend the best products
HP ZBook FIREFLY 14 G8 Intel Core i5 1135G7, 16GB RAM, 256GB SSD last price in Dubai UAE
AED3,650.00
View Ad HP ZBook FIREFLY 14 G8 Intel Core i5 1135G7, 16GB RAM, 256GB SSD last price in Dubai UAE
HIKVISION DS-2CE10DF0T-PF 2MP CCTV Camera last price in Dubai UAE
Specifications for HIKVISION DS-2CE10DF0T-PF 2MP CCTV Camera
Type: Turbo HD Shape: Bullet Image Sensor: 2 MP Progressive Scan CMOS Resolution: 1920 x 1080 (Full HD 2 MP) Lens: 2.8 mm, 3.6 mm, and 6 mm fixed lens options Video Frame Rate: 1080p @ 25fps/30fps Minimum Illumination: 0.001 Lux @ F1.0 (Color), 0 Lux with white light Shutter Time: 1/25(1/30) s to 1/50,000 s Video Output: 1 HD Analog output White Light Range: Up to 20 meters Day/Night Mode: Colorful imaging 24/7 Signal-to-Noise Ratio: More than 62 dB Smart Features: Digital Wide Dynamic Range (DWDR), 3D Digital Noise Reduction (3D DNR) Power Supply: 12V DC ±25% Power Consumption: Max. 4.3W Weatherproof Rating: IP67 Operating Temperature: -40°C to +60°C (-40°F to 140°F) Material: Plastic Dimensions: 68.8 mm × 70.1 mm × 175.2 mm (2.71" × 2.76" × 6.90") Weight: …
View Ad HIKVISION DS-2CE10DF0T-PF 2MP CCTV Camera last price in Dubai UAE
Apple MacBook Pro A1989, i5, 2018 Screen repairing fixing services last price in Dubai UAE
View Ad Apple MacBook Pro A1989, i5, 2018 Screen repairing fixing services last price in Dubai UAE
Hp pavilion g6 AMD 128 SSD Red Used Laptop last price in Dubai UAE
Hp pavilion g6 AMD 128 SSD Red Used Laptop last price in Dubai UAE Processor: AMD
Memory: 4 GB Ram
Hard Drive: 128 ssd
Screen Size: 15.6''
Webcam: Yes
Wifi: Yes
USB 2.0: Yes
Warranty: Yes
Dubai laptop repair
View Ad Hp pavilion g6 AMD 128 SSD Red Used Laptop last price in Dubai UAE
Apple MacBook Pro MYDA2 Renewed MacBook Pro last price in Dubai UAE
Apple MacBook Pro MYDA2 Renewed MacBook Pro last price in Dubai UAE System: macOS
CPU: Apple M1 chip with 8‑core CPU
GPU: 8-core GPU & 16-core Neural Engine
Memory: SSD: 256GB / RAM: 8 GB 2133MHz LPDDR3
Display: 13 inches / Retina display / Resolution: 2560 x 1600 pixels / 227 ppi
Camera: 720p FaceTime HD camera
Wireless: Bluetooth: 4.2 / Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
Connection: 3.5 mm headphone jack / Two Thunderbolt 3 (USB-C) ports
Sensors: Ambient light sensor
Keyboard and Trackpad: Full-size keyboard, Force Touch trackpad
Weight: 1.37 kg
Dimensions: 30.41 x 21.24 x 1.49 cm
In the box: Apple MacBook Pro, USB-C Charge Cable (2 m), 61W USB-C Power Adapter, Documentation used laptop in Sharjah
View Ad Apple MacBook Pro MYDA2 Renewed MacBook Pro last price in Dubai UAE
Vivo Y76, Dual-SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Midnight Space last price in Dubai UAE
From the 2.8mm narrow frame to the 3D back cover, every detail is craftily designed to fit beautifully in the palm of your hand With a 7.79mm ultra-slender body, it feels almost weightless Our rear cameras are also decorated with sleek CD grooves that crown the visual display of our professional imaging system Keeps you going all day strong with 44W FlashCharge With an impressive 4100mAh (TYP) battery, you can take photos, watch your favorite series or play an endless assortment of games freely Get the details With a 50MP main camera and an innovative sensor that adjusts bright or dark scenes, capture ultra-sharp images in all its glorious details Ultra Stable Video smartly senses phone motion and makes dynamic adjustments, compensating for an even larger angle than before With its own separate switch, it's ready to go, while you are on the go! Jogging, c…