	<title>SilverStone T60F-ES230 last price in UAE Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/silverstone-t60f-es230-last-price-in-uae/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Tue, 21 Jan 2025 15:59:48 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>SilverStone T60F-ES230 ATX power supply last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 21 Jan 2025 15:59:48 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=16515</guid>
					<description><![CDATA[<p>SilverStone T60F-ES230 ATX power supply last price in Dubai UAE Highlights Single +12V Rail: Provides stable and reliable power to demanding components. High efficiency for <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/silverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
]]></description>
<p>Highlights</p>
<p>    Single +12V Rail: Provides stable and reliable power to demanding components.<br />
    High efficiency for reduced energy consumption and lower operating temperatures.<br />
    230V EU Input: Suitable for use in European countries.<br />
    Low-noise fan for quiet operation.<br />
    Delivers 600W of continuous power for demanding gaming and productivity tasks.<br />
    Equipped with various safety features for reliable operation.</p>
<p>Overview </p>
<p>Specifications<br />
Model Number	SST-ST60F-ES230<br />
<p><a class="a2a_button_facebook" href="https://www.addtoany.com/add_to/facebook?linkurl=https%3A%2F%2Ffindlastprice.com%2Fads%2Fsilverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae%2F&amp;linkname=SilverStone%20T60F-ES230%20ATX%20power%20supply%20last%20price%20in%20Dubai%20UAE" title="Facebook" rel="nofollow noopener" target="_blank"></a><a class="a2a_button_mastodon" href="https://www.addtoany.com/add_to/mastodon?linkurl=https%3A%2F%2Ffindlastprice.com%2Fads%2Fsilverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae%2F&amp;linkname=SilverStone%20T60F-ES230%20ATX%20power%20supply%20last%20price%20in%20Dubai%20UAE" title="Mastodon" rel="nofollow noopener" target="_blank"></a><a class="a2a_button_email" href="https://www.addtoany.com/add_to/email?linkurl=https%3A%2F%2Ffindlastprice.com%2Fads%2Fsilverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae%2F&amp;linkname=SilverStone%20T60F-ES230%20ATX%20power%20supply%20last%20price%20in%20Dubai%20UAE" title="Email" rel="nofollow noopener" target="_blank"></a><a class="a2a_dd addtoany_share_save addtoany_share" href="https://www.addtoany.com/share#url=https%3A%2F%2Ffindlastprice.com%2Fads%2Fsilverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae%2F&#038;title=SilverStone%20T60F-ES230%20ATX%20power%20supply%20last%20price%20in%20Dubai%20UAE" data-a2a-url="https://findlastprice.com/ads/silverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae/" data-a2a-title="SilverStone T60F-ES230 ATX power supply last price in Dubai UAE"></a></p><p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/silverstone-t60f-es230-atx-power-supply-last-price-in-dubai-uae/">SilverStone T60F-ES230 ATX power supply last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></content:encoded>
		<post-id xmlns="com-wordpress:feed-additions:1">16515</post-id>	</item>