  • Ads tagged with "WD WDBU6Y0020BBK-WESN Hard Drive last price"
RSS Feed for ad tag WD WDBU6Y0020BBK-WESN Hard Drive last price
Listings tagged with "WD WDBU6Y0020BBK-WESN Hard Drive last price" (1)
WD WDBU6Y0020BBK-WESN 2TB Elements Portable External Hard Drive last price in Dubai UAE
  • Computer Components
  • lastprice
  • 18/08/2024
We recommend the best products
HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer last price in Dubai UAE
AED378.00
Specifications of HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer
Model: HP LaserJet M111w Printer Functions: Print Print Technology: Laser Print Speed: Up to 20 ppm (A4), up to 21 ppm (Letter) First Page Out Time: As fast as 8.5 seconds (A4, ready) Print Resolution: Up to 600 x 600 dpi Duplex Printing: Manual (driver support provided) Monthly Duty Cycle: Up to 8,000 pages Recommended Monthly Page Volume: 100 to 1,000 pages Paper Capacity: 150-sheet input tray, 100-sheet output bin Paper Sizes: A4, A5, A6, envelopes (C5, DL), custom sizes (105 x 148 to 216 x 355.6 mm) Media Types: Plain paper, envelopes, postcards, labels Media Weight Supported: 65 to 120 g/m² Display: 3 LEDs (Attention, Ready, Wireless) Processor Speed: 500 MHz Memory: 32 MB Connectivity: Hi-Speed USB 2.0, Wireless 802.11b/g/n 2.4GHz Wireless Cap…
View Ad HP LaserJet M111w Wireless Black-and-White Printer last price in Dubai UAE
Sharp MX-60FT MA Toner Cartridge last price in Dubai UAE
Description of Sharp MX-60FT MA Toner Cartridge
Sharp MX-60FT MA Toner cartridge yields up to 40,000 pages at 5% coverage.