180W Original Asus G55VW-S1063V, ADP-180HB D AC Laptop Adapter last price in Dubai UAE
Product description for 180W Original Asus G55VW-S1063V, G46VR, G75VW-AS72, G55VW-S1146, ADP-180HB D AC Laptop Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 19V
Output Current: 9.5A (180W)
Connector: 5.5mm*2.5mm
Color: Black
Compatible part numbers for 180W Original Asus G55VW-S1063V, G46VR, G75VW-AS72, G55VW-S1146, ADP-180HB D AC Laptop Adapter