40W Laptop AC Power for ASUS Model Eee PC 1005HA-PU1X-BU last price in Dubai UAE
AED60.00
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 19V
Output Current: 2.1A (40W)
Connector: 2.315mm*1.0mm
Color: Black
Compatible part numbers for 40W Laptop AC Power Adapter Charger Supply for ASUS Model Eee PC 1005HA-PU1X-BU / 19V 2.1A (2.315mm * 0.7mm)