45W ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 Lenovo Yoga 720-13IKB 80X6 last price in Dubai UAE
AED119.00
Product description for Genuine 45W ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 Lenovo Yoga 720-13IKB 80X6, 910-13IKB 80VF USB-C Type-C AC Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 5v,9v,15v,20V
Output Current: 2A,3A,2.25A (45W)
Connector: USB-C
Color: Black
Compatible part numbers for Genuine 45W ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 Lenovo Yoga 720-13IKB 80X6, 910-13IKB 80VF USB-C Type-C AC Adapter
Genuine 45W ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 Lenovo Yoga 720-13IKB 80X6, 910-13IKB 80VF USB-C Type-C AC Adapter compatibles with followings