ADLX36NCT2C 36W Lenovo Thinkpad 10 Helix 2 M5Y70 Laptop Adapter last price in Dubai UAE
AED180.00
Product description for ADLX36NCT2C Genuine 36W Lenovo Thinkpad 10 Helix 2 M5Y70, Thinkpad 10 Helix 2 M5Y71 Laptop Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 12V
Output Current: 3A (36W)
Connector: USB Type
Color: Black
Compatible part numbers for ADLX36NCT2C Genuine 36W Lenovo Thinkpad 10 Helix 2 M5Y70, Thinkpad 10 Helix 2 M5Y71 Laptop Adapter
ADLX36NCT2C Genuine 36W Lenovo Thinkpad 10 Helix 2 M5Y70, Thinkpad 10 Helix 2 M5Y71 Laptop Adapter compatibles with followings