ADLX90NLC3A 90W Genuine Lenovo ThinkPad T570, X240, T540P, T460, T460P, T440S, L460 USB Type Laptop Adapter last price in Dubai UAE
AED150.00
Product description for ADLX90NLC3A 90W Genuine Lenovo ThinkPad T570, X240, T540P, T460, T460P, T440S, L460 USB Type Laptop Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 20V
Output Current: 4.5A (90W)
Connector: USB Type
Color: Black
Compatible part numbers for ADLX90NLC3A 90W Genuine Lenovo ThinkPad T570, X240, T540P, T460, T460P, T440S, L460 USB Type Laptop Adapter