Lenovo 45W USB-C Type-C AC Adapter ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 last price in Dubai UAE
AED150.00
Product description for Lenovo 45W USB-C Type-C AC Adapter ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 5V/12V/20V
Output Current: 2A/3A/2.25A (45W)
Connector: TYPE – C
Color: Black
Compatible part numbers for Lenovo 45W USB-C Type-C AC Adapter ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663
Lenovo 45W USB-C Type-C AC Adapter ADLX45YLC3A SA10E75841 00HM663 compatibles with followings