OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger last price in Dubai UAE
AED240.00
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 19V
Output Current: 6.32A (120W)
Connector: 5.5mm*2.5mm
Color: Black
Compatible part numbers for Original Genuine OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger
Original Genuine OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger work with following laptops