Original 330W HP Omen X 17 Series TPC-DA60, ADP-330BB Laptop AC Adapter last price in Dubai UAE
AED330.00
Product description for Original 330W HP Omen X 17 Series TPC-DA60, ADP-330BB Laptop AC Adapter
Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: 16.92A (330W)
Connector: 7.4mm*5.5mm
Color: Black
Compatible part numbers for Original 330W HP Omen X 17 Series TPC-DA60, ADP-330BB Laptop AC Adapter
918607-003, 925142-850, ADP-330BB BA, TPC-DA60
Original 330W HP Omen X 17 Series TPC-DA60, ADP-330BB Laptop AC Adapter compatibles with followings