Samsung 19 inch A330 Flat LED Screen Monitor LS19A330NHMXUE Black last price in Dubai UAE
AED450.00
- All-day visual care
- Essential connectivity
- Game Mode
| Brand | Samsung |
| Model Number | LS19A330NHMXUE |
| SKU | CS660001 |
| Screen Size | 19 Inch |
| Screen Type | HD |
| Resolution | 1366 x 768 |
| Interface | HDMI |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Screen | No |
| Color | Black |
| Weight | 3.00 kg |
| Type | External Adaptor |
| Display Technology | TN |
| Display Type | LED |
| Grade | New |
| Refresh Rates | 60Hz |
| Eye Saver Mode | Yes |
| Flciker Free | Yes |
| Game Mode | Yes |
| Speaker | No |
| Install CD | Yes |
| Dynamic Contrast Ratio | Mega |
| Stand Type | Simple |
| Power Supply | AC 100~240V |