  • Ads tagged with "A230A006L Laptop AC Adapter"
RSS Feed for ad tag A230A006L Laptop AC Adapter
Listings tagged with "A230A006L Laptop AC Adapter" (1)
A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W Charger last price in Dubai UAE
AED330.00
  • Dell Laptop Chargers
  • lastprice
  • 26/10/2023
A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W Charger last price in Dubai UAE Input Voltage: 100V-240V 50/60hz Output Voltage: 19.5V Output Current: 11.8A […]
We recommend the best products
Model: Toshiba Satellite A660 A660D C660 C660D
Part No: P750 P755
Manufacturer: Toshiba
Condition: Brand New mobile fix in Dubai
HP 6W7G3B DeskJet Ink Advantage Ultra 4927 Wireless All-in-One Printer last price in Dubai UAE
AED306.00
Highlights
Specifications
Color Name White Model Number 6W7G3B Model Name 6W7G3B
Toshiba Laptop Body
HP Spectre X360 13-4000 Keyboard fix replacement services last price in Dubai UAE
Product Description
Brand: HP Spectre X360 13-4000
Model: Spectre X360 13-4000
Part No: Spectre X360 13-4000
Manufacturer: HP
Colour: …
View Ad HP Spectre X360 13-4000 Keyboard fix replacement services last price in Dubai UAE
Honor 90 Lite, Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Black last price in Dubai UAE
Triple primary camera: Camera 1- 100 MP, f/1.9, (wide), PDAF, Camera 2- 5 MP, f/2.2, (ultrawide), Camera 3- 2 MP, f/2.4, (macro) Secondary camera: 16 MP, f/2.5, (wide) Chipset: MediaTek Dimensity 6020 (7 nm) CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) GPU: Mali-G57 MC2 iMac repair in Dubai
View Ad Honor 90 Lite, Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Black last price in Dubai UAE
Dell OptiPlex 7000 Tower, Intel® Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Pro last rprice in Dubai UAE
Specifications of Dell OptiPlex 7000 Tower, Intel® Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Pro
Toshiba Laptop Power Jacks
Apple Watch SE 44 mm GPS Space Gray Renewed Watch last price in Dubai UAE
Apple Watch SE 44 mm GPS Space Gray Renewed Watch last price in Dubai UAE apple-watch-se-44mm is water-resistant at 50 meters. So dive right in and start tracking your splits and sets in the pool, or even map your route in open water. Workouts to stretch your limits. You’ll find dozens of workouts to tap into, including running, walking, yoga, cycling, high-intensity interval training, and dance. apple watch se 44mm also pairs with compatible gym equipment. It brings more, so you can too. A watch you can feel good about. Apple Watch SE inspires a healthier life. It keeps you more informed and encourages better habits. It can monitor your heart rate and let you know if something is wrong so you can take action and consult a doctor. And can even call for help in an emergency. The aluminum case is lightweight and made from 100 percent recycled aerospace-grade alloy. The Sport Band is made from a durable yet surprisingly soft high-performance fluoroelastomer with an innovative p…
View Ad Apple Watch SE 44 mm GPS Space Gray Renewed Watch last price in Dubai UAE