A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W Charger last price in Dubai UAE AED330.00 Dell Laptop Chargers Report problemProcessing your request, Please wait....Offensive ContentInvalid OfferSpamOther× Home Laptops Laptop Components Laptop Chargers Dell Laptop Chargers A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W Charger last price in Dubai UAE A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W Charger last price in Dubai UAE Input Voltage: 100V-240V 50/60hz Output Voltage: 19.5V Output Current: 11.8A (230W) Connector: 7.4mm*5.0mm Color: Black MacBook repair in Dubai Additional InfoOnline storehttp://www.meelja.comProduct urlhttps://meelja.com/product/a230a006l-laptop-ac-adapter-19-5v-11-8a-230w-a12-230p1a-230w-charger-en/ Deals of the Day iMac Free check-up Deals of the Day iMac Free check-up Share Ad