	<title>OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB Archives -</title>
	<link>https://findlastprice.com/ad-tag/oem-asus-rog-g550jk-series-adp-120zb-bb/</link>
	<description>Electronics, Grocery, Food, Gold, Fashion, Cloth, Shoes, Furniture</description>
	<lastBuildDate>Tue, 04 Jun 2024 17:24:52 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.4</generator>
<image>
	<url>https://findlastprice.com/wp-content/uploads/2021/09/findlastprices.png</url>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
	<item>
		<title>OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger last price in Dubai UAE</title>
		<dc:creator><![CDATA[lastprice]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 02 Nov 2023 07:40:45 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://findlastprice.com/?post_type=ad_listing&#038;p=3399</guid>
					<description><![CDATA[<p>OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger last price in Dubai UAE Input Voltage: 100V-240V 50/60hz Output Voltage: 19V Output Current: <a class="moretag" href="https://findlastprice.com/ads/oem-asus-rog-g550jk-series-adp-120zb-bb-120w-ac-dc-power-charger-last-price-in-dubai-uae/">[&#8230;]</a></p>
<p>The post <a href="https://findlastprice.com/ads/oem-asus-rog-g550jk-series-adp-120zb-bb-120w-ac-dc-power-charger-last-price-in-dubai-uae/">OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger last price in Dubai UAE</a> appeared first on <a href="https://findlastprice.com"></a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p><a href="https://meelja.com/product/original-genuine-oem-asus-rog-g550jk-series-adp-120zb-bb-120w-ac-dc-power-charger/">OEM Asus ROG G550JK </a>series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger last price in Dubai UAE</p>
<p>    Input Voltage: 100V-240V 50/60hz<br />
    Output Voltage: 19V<br />
    Output Current: 6.32A (120W)<br />
    Connector: 5.5mm*2.5mm<br />
    Color: Black</p>
<p>Compatible part numbers for Original Genuine OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger</p>
<p>Original Genuine OEM Asus ROG G550JK series ADP-120ZB BB 120W AC/DC Power Charger work with following laptops </p>